*** Hotel Attic ubytování Praha 4

Hotel Praha 4 Attic Hotel v Praze 4 Pankrác ubytování Attic :
Attic je hotel postavený v r.1993 a každému hostu nabízí klidný a příjemný pobyt v takřka rodinném prostředí. Velkou výhodou hotelu Attic je jeho poloha v klidné části centra Prahy 4 - Pankrác. Stanice metra Pankrác je od hotelu vzdálena 350m a křižovatka dálnic všemi směry necelé 2km.

Ubytování v Praze 4 - Pankrác hotel Attic popis :
V současné době hotel Attic disponuje 36 pokoji, prostornou recepcí, restaurací s českou i mezinárodní kuchyní, barem a vlastním uzavřeným parkovištěm, které je střeženo kamerovým systémem. Restaurace je určena širší veřejnosti a nabízí stravování a občerstvení po celý den. Každé ráno se podávají snídaně pro ubytované hosty. Vytvořili jsme pro Vás širokou nabídku jídel a nápojů k Vaší naprosté spokojenosti.

Praha 4 - Pankrác ubytoávní hotel Attic pokoje :
K ubytování máme pro Vás připraveno 12 pokojů typu "A" o velikosti 20-25m2, bylo dostavěno společně s recepcí a výtahem v roce 2004. Jsou vybavevy pohodlným nábytkem s pracovním koutem, TV-SAT, telefonem s přímou volbou a rychlým připojením na internet. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC. 24 pokojů typu "B" o velikosti asi 14m2 je vybaveno ve standardu ***. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC, TV-SAT a telefon s přímou volbou.

Ubytování v Praze 4 - Pankrác hotel Attic služby :
Recepce zajišťuje také okružní jízdy po Praze, výlety za kulturními památkami do různých míst po celé České republice, a to včetně průvodce, vstupenky na kulturní akce, dále spolehlivé taxi na letiště i po městě a jiné služby.

Hotel v Praze 4 Pankrác ubytování Attic akce :
Plně našim hostům poslouží restaurace s možností firemních nebo soukromých akcí, či školení a pracovních jednání. Svou polohou v klidné části Praha - Pankrác je snadnou a rychlou dostupností do centra, je ideálním místem pro realizaci obchodních cest, ale i pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou.

Na Vaši návštěvu se již teď těší milý a ochotný personál. Máme zájem, aby jste se u nás cítili co nejlépe a rádi se k nám zase vrátili.
Hotel Praha 4 Attic - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4 Attic - disponuje restauracíHotel Praha 4 Attic -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4 Attic - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 4 Attic - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 4 Attic - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4 Attic - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou