*** Hotel Attic ubytovanie Praha 4

Hotel Praha 4 Attic Hotel v Prahe 4 Pankrác ubytovanie Attic :
Attic je hotel postavený v r.1993 a každému hosťovi ponúka pokojný a príjemný pobyt v takmer rodinnom prostredí. Veľkou výhodou hotela Attic je jeho poloha v kľudnej časti centra Prahy 4 - Pankrác. Stanica metra Pankrác je od hotela vzdialená 350m a križovatka diaľnic všetkými smermi necelé 2km.

Ubytovanie v Prahe 4 - Pankrác hotel Attic popis :
V súčasnosti hotel Attic disponuje 36 izbami, priestornou recepciou, reštauráciou s českou i medzinárodnou kuchyňou, barom a vlastným uzavretým parkoviskom, ktoré je strežené kamerovým systémom. Reštaurácia je určená širokej verejnosti a ponúka stravovanie a občerstvenie po celý deň. Každé ráno sa podávajú raňajky pre ubytovaných hostí. Široká ponuka jedál a nápojov k Vašej úplnej spokojnosti.

Praha 4 - Pankrác ubytovanie hotel Attic izby :
Pripravených je 12 izieb typu "A" o veľkosti 20-25m2 (bolo dostavané spoločne s recepciou a výťahom v roku 2004). Izby sú vybavevé pohodlným nábytkom s pracovným kútom, TV-SAT, telefónom s priamou voľbou a rýchlym pripojením na internet. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou a WC. Ďalej 24 izieb typu "B" o veľkosti asi 14m2 vybavených v štandarde *** s vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC, TV-SAT a telefón s priamou voľbou.

Ubytovanie v Prahe 4 - Pankrác hotel Attic služby :
Recepcia zabezpečuje aj okružné jazdy po Prahe, výlety za kultúrnymi pamiatkami do rôznych miest po celej Českej republike, a to vrátane sprievodca, vstupenky na kultúrne akcie, ďalej spoľahlivé taxi na letisko aj po meste a iné služby.

Hotel v Prahe 4 Pankrác ubytovanie Attic akcie :
Plne hosťom poslúži reštaurácia s možnosťou firemných alebo súkromných akcií, či školení a pracovných rokovaní. Svojou polohou v kľudnej časti Prahy - Pankrác a jednoduchou a rýchlou dostupnosťou do centra, je ideálnym miestom pre realizáciu obchodných ciest, ale aj pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku.

Na Vašu návštevu sa už teraz teší milý a ochotný personál, ktorí má záujem, aby ste sa tu cítili čo najlepšie a radi sa zase vrátili.
Hotel Praha 4 Attic - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 4 Attic - hotel má reštauráciuHotel Praha 4 Attic - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 4 Attic - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 4 Attic - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 4 Attic - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 4 Attic - Izby s vlastnou toaletou